HAKKIMIZDA

Tam Medya Dijital Baskı Merkezi olarak her zaman en uygun fiyata ve en ideal malzeme politikasıyla hizmetinizdeyiz. 2010 yılında İstanbul Ataşehir’de başladığımız ticaret hayatımıza emin adımlarla her geçen gün büyüyerek devam etmekteyiz. Şirketimiz, tanıtım, dijital baskı, reklam, organizasyon, vitrin uygulamalarında profesyonel ve konularında yetkin elemanlarıyla 7/24 hizmet vermektedir. Üretim tesislerimizde tasarım ekibimizin yaratıcılığı ve dijital makine parkurumuzu yöneten operatörlerimizin tecrübeleriyle iç ve dış mekan görsellerinizin değerlerine değer katmaktadır.

Dijital baskı, pankart, onewayvision, folyo baskı, mesh, billboard, parapet,bina, araç, kepenk kaplama, raket baskı, vinil baskı uygulamaları yapılmaktadır. Rolap, pleksi, ahşap, metal, örümcek stand, fuar kurulumları, ışıklı-ışıksız tabela üretimi ve montajı, yönlendirme yol panoları uygulamalarında kalite, zaman ve fiyat avantajıyla sizlere sunulmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet vererek vazgeçilmez ve aranan çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz

Kalitenin önemini, zamanın değerini biliyoruz. Müşterilerimize kaliteli ve hızlı çözümler sunmak adına Tam Medya ailesi olarak sürekli çalışıyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

Neler Yapıyoruz

Bizler amatör ruhlu profesyonelleriz. Sizlere çözüm üretmekten, sizlerin yüzlerine ufak bir tebessüm eklemekten mutluluk duyarız. Çözüm için varız. Biz çözeriz.